MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Yorumlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız, lütfen bilgi@iktidarsizim.com mail adresine mesaj yollayınız.

Yıllardır şeker hastasıyım. Zaman geçtikçe penisim sertleşmez bir hal aldı ve buna çok üzülüyordum, ta ki 2007 yılında iktidarsızlık sitesini görünceye kadar. Önce inanmadım ama son çare olarak kullanmaya karar verdim, iyi ki de vermişim. Şu and erkekliğime kavuştum, gençliğimi aratmıyor. İlgililere teşekkür ediyorum.

 

Ben bursadan  Ali  35 yaşındayım  birkaç yıldan beri penisim  sertleşmemeye başladı ve gevşek bir halde boşalıyordum. zaman geçtikçe penisimde hareket bile kalmadı. google da gezinirken  iktidarsızlığa ilaçsız ameliyatsız kesin çözüm diyorlardı, ilgili arkadaşları aradım  bilgi vermelerini  istedim  ve benimle ilgili bazı bilgileri aldılar sonuç olarak masturbasyon yapıp yapmadığımı sordular. evet masturbasyon yapıyorum dedim  ve cevabımı aldım; meğer masturbasyon yaparken penisin kök kısmında kanı taşıyan toplar damarlarımı zedelenmiş ve  çatlakların oluşmasına sebep vermişim. bu durumda penise ne kadar tasdikli kan gelse bile çatlaklardan geri kaçacağını bildirdiler sonuç olarak bana önerdikleri penis frenini kulanmaya başladım şu an ereksiyonla ilgli hiçbir sıkıntım kalmadı. istediğim zaman ereksiyon olabiliyorum sağolun. herkesede tavsiye ederim.

 

Ben almanyadan  Ozan . 48 yaşındayım,  kalp hastasıyım ayrıca şekerim de var. 10 yıldan beri sertleşmiyorum bu da beni kahrediyor . Bir arkadaşımın tavsiyesiyle söz konusu iktidarsızlığa kesin çözüm sitesini buldum iyiki de bulmuşum,  anlatmama gerek yok sanırım. Sizin de siteye girip inceleyip  gençlik günlerinize dönmenizi istiyorum Allah razı olsun bu siteyi kuanlara.

 

İstanbuldan  Osman, yaşım 28. 2 yıldan beri penisim git gide gevşiyor ve artık ereksiyon olamıyacak kadar geriledi   ve penisim ufalmaya başladı buda beni korkutmaya başlamıştı  ereksiyon ilaçlarını almaya başladım onlarda fayda veremiyordu  üstelik nişanlıydım  evlenmek üzereyken bu durumda nasıl evlenirim diye dert yanıyordum. nerdeyse sevgilimden ayrılıyordum  bilgi sayarda derdime çare bulmak için sitelere bakıyordum birde ne göreyim  iktidarsızlığa ilaçsız ameliyatsız yüzde yüz kesin çözüm diye bir yazı siteye girdim inceledim ilgili arkadaşla görüştüm  meğerse başıma gelen bu olayın MASTURBASYONDAN  dolayı ileri gelmiş masturbasyon yaparken penisin kök kısmındaki damarlar çatlamış. Penis frenini kulanmamı tavsiye etiler kulandım önce inanmadım  ama sonuç olarak mükemel bir ürün  penisimle ilgili sıkıntımda bitti  şu an evlendim çok mutluyum , sağolun.

 

Adanadan arıyorum adım  G.H  yaşım 62  bende kalp  ve yüksek tansıyon var kısaca benim durumumda olan arkadaşların kulanmasını tavsiye ediyorum zaten arkadaşların anlattığı gibi mükemel bir ürün En iyisi siteye girip inceleyin ve ilgili arkadaşlar size yeterince bilgi vereceklerdir.

 

Almanyadan   3 yıldır evli bir bayanım  evlendiğim günden beri kocamla hiçbir şey yapamadık önceleri üstünde durmadık  yani kocamı sevdiğim için hiç sorun yapmıyordum ama kocamın penisi sertleşmediği için kocam çok huzursuz oluyordu  ve benden ayrılmak  istediğini söyledi  bende bu durumda çok üzüldüm yuvamız dağılacaktı.  günlerce çare aradım ama nafile  en son googlede İktidarsızlığa ameliyatsız ilaçsız çözüm yazıyordu çok sevindim  site sahibini aradım ve bana penis frenini önerdi  istedim ürün geldi kocama bunu uygulayayım dedim, önce karşı çıktı sonra ısrarlarıma dayanamıyarak kulandık baktık ki gerçekten de penis sertleşti.  çok mutlu olduk. o gece sabaha kadar yatmadık,  gerisini anlarsınız sanırım durumumuzda olan insanlara tavsiye ederim  Mehmet bey, Allah sizden razı olsun.